KALINA SW

od 7 890 eur

_________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________

Charakteristika

Nová generácia

TVOJE MESTO, TVOJA LADA

LADA 2192 Kalina je päťdverový dvojpriestorový hatchback, vyznačujúci sa skvelým manévrovacími schopnosťami a vynikajúcou dynamikou. Rozmery modelu LADA Kalina zaisťujú vozidlu výhodu pri parkovaní v stiesnených mestských podmienkach. Vydať sa na výlet s rodinou alebo priateľmi, priniesť domov kufor plný potravín - na vyriešenie tisíc úloh je tu váš verný asistent LADA KALINA. Kompaktný a praktický mestský automobil LADA Kalina so všetkými výhodami - viac elegancie, pohodlia a bezpečnosti.

Dizajn

IBA PRÍJEMNÝ POCIT
Dizajn vozidla LADA Kalina sa vyznačuje geometrickou presnosťou línií, ktoré mu dávajú dojem ľahkosti a dravosti. Elegantné predné a zadné svetlá, vkusné obloženie chladiča s mohutným firemným logom, otvorené oblúky predných a zadných kolies umocňujú pocit ľahkosti a zároveň robustnosti. Okrem vonkajšej príťažlivosti ladné tvary karosérie zabezpečujú Lade Kalina výbornú aerodynamiku pri rýchlej jazde a vytvárajú optimálnu vyváženosť pri odpružovaní. Vďaka všetkým týmto kvalitám sa vozidlo zdá byť väčšie a mohutnejšie. A tento dojem si overíte na cestách, pretože LADA Kalina sa stala silnejšou a spoľahlivejšou.KOMFORT

MOJE POHODLNÉ AUTO
Priestor karosérie umožňuje pohodlné cestovanie piatim osobám. Pohodlie vodiča a spolujazdca na prednom sedadle zabezpečuje možnosť regulovania nastavenia predných sedadiel a operadiel. Čiastočné alebo úplne sklopenie zadných sedadiel umožňuje využívať vozidlo aj na prepravu nákladov. Veľká presklená plocha zaručuje posádke vozidla výborný prehľad o dopravnej situácii. Prístrojová doska i celý interiér sú riešené účelne a s ohľadom na celkovú ergonómiu a funkčnosť.

BEZPEČNOSŤ

KEĎ VODIČ A SPOLUJAZDCI SÚ VŽDY NA PRVOM MIESTE
Optimálna predná a zadná náprava v kombinácii s elektrickým posilňovačom riadenia a vetranými prednými brzdovými kotúčmi garantujú pohodlné ovládanie a presnosť reakcií vozidla. Všetky modely sú vybavené výškovo nastaviteľným volantom, ABS, airbagom vodiča a spolujazdca, centrálnym zamykaním dverí, palubným počítačom, posilňovačom riadenia. Vonkajšie zrkadlá sú ovládané zvnútra automobilu, volant i vrchné úchytky bezpečnostných pásov sú výškovo nastaviteľné. Automobily LADA zodpovedajú európskym bezpečnostným štandardom, karoséria je konštruovaná tak, aby v prípade nárazu pohltila prevažnú časť energie a cielene ju rozdelila.

Technické parametre

Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú určené metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov požadovaných pre homologizáciu vozidla a slúžia na porovnanie vozidiel v daných parametroch za rovnakých podmienok. Bežná spotreba sa môže od týchto údajov líšiť v závislosti na charaktere jazdy, zaťažení vozidla, poveternostných podmienkach a profile trasy.

FOTOGALÉRIA

© Copyright 2017 | Web stránku technicky zapespečuje firma   ZalDat