GRANTA SEDAN

od 6 590 eur

_________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________

Charakteristika

PEVNÝ CHARKTER

LADA 2190 Granta je päťmiestny sedan, ktorý má štvordverovú trojpriestorovú karosériu so samostatným batožinovým priestorom. Moderný dizajn, priestranný interiér, vyrábaný vo viacerých variantoch, zdôrazňujú osobitosť tohto modelu. Granta je spoľahlivý pomocník, s ktorým môžete ísť doslova po všetkých cestách s plným nákladom alebo bez – vždy bude vaším verným priateľom. LADA Granta je milovaná pre kombináciu dobrej riaditeľnosti a silnej nápravy.

DYNAMIKA

KEĎ POHON JE VÁŠEŇ
Dynamická verzia so šestnásťventilovou hlavou motora sa vyrovná najmodernejším svetovým značkám. Motor je vybavený viacbodovým vstrekovaním paliva a riadiacou jednotkou BOSCH, zodpovedá medzinárodným normám a zároveň sa vyznačuje vysokým výkonom a stabilne nízkou spotrebou paliva. Karoséria využíva súčiastky z pozinkovanej ocele, čo zabezpečuje overené antikorózne vlastnosti. Vozidlo je spoľahlivá a to ako na asfalte, tak aj na iných typoch komunikácií.KOMFORT

MOJE POHODLNÉ AUTO
Priestor karosérie umožňuje pohodlné cestovanie piatim osobám. Pohodlie vodiča a spolujazdca na prednom sedadle zabezpečuje možnosť regulovania nastavenia predných sedadiel a operadiel. Čiastočné alebo úplne sklopenie zadných sedadiel umožňuje využívať vozidlo aj na prepravu nákladov. Veľká presklená plocha zaručuje posádke vozidla výborný prehľad o dopravnej situácii. Prístrojová doska i celý interiér sú riešené účelne a s ohľadom na celkovú ergonómiu a funkčnosť.

BEZPEČNOSŤ

KEĎ VODIČ A SPOLUJAZDCI SÚ VŽDY NA PRVOM MIESTE
Optimálna predná a zadná náprava v kombinácii s elektrickým posilňovačom riadenia a vetranými prednými brzdovými kotúčmi garantujú pohodlné ovládanie a presnosť reakcií vozidla. Všetky modely sú vybavené výškovo nastaviteľným volantom, ABS, airbagom vodiča a spolujazdca, centrálnym zamykaním dverí, palubným počítačom, posilňovačom riadenia. Vonkajšie zrkadlá sú ovládané zvnútra automobilu, volant i vrchné úchytky bezpečnostných pásov sú výškovo nastaviteľné. Automobily LADA zodpovedajú európskym bezpečnostným štandardom, karoséria je konštruovaná tak, aby v prípade nárazu pohltila prevažnú časť energie a cielene ju rozdelila.

Technické parametre

Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú určené metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov požadovaných pre homologizáciu vozidla a slúžia na porovnanie vozidiel v daných parametroch za rovnakých podmienok. Bežná spotreba sa môže od týchto údajov líšiť v závislosti na charaktere jazdy, zaťažení vozidla, poveternostných podmienkach a profile trasy.

FOTOGALÉRIA

© Copyright 2017 | Web stránku technicky zapespečuje firma   ZalDat