GRANTA LIFTBACK

od 7 190 eur

_________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________

Charakteristika

PEVNÝ CHARKTER

LADA 2191 Granta je päťdverový dvojpriestorový station wagon, vyznačujúci sa skvelým manévrovacími schopnosťami a vynikajúcimi jazdnými parametrami. Dynamický štýl a objemný batožinový priestor - to je nová kombinácia LADA GRANTA liftback! Zároveň sme ponechali "rodinné črty" automobilov Lada Granta - prijateľnú cenu, priestrannú kabínu a crossoveru svetlú výšku. Granta je spoľahlivý pomocník, s ktorým môžete ísť doslova po všetkých cestách s plným nákladom alebo bez – vždy bude vaším verným priateľom. LADA Granta je milovaná pre kombináciu dobrej riaditeľnosti a silnej nápravy.

ŠTÝL

ELEGANTNÝ VZHĽAD ZA ATRAKTÍVNU CENU
Dizajn vozidla LADA Kalina sa vyznačuje geometrickou presnosťou línií, ktoré mu dávajú dojem ľahkosti a dravosti. Elegantné predné a zadné svetlá, vkusné obloženie chladiča s mohutným firemným logom, otvorené oblúky predných a zadných kolies umocňujú pocit ľahkosti a zároveň robustnosti. Originálne nárazníky, zadné svetlá v horizontálnom usporiadaní, efektné spätné zrkadlá vytvorili nový športový koncept "svalnatého" automobilu. A ako obvykle u vozidiel LADA - štýl sa spája s úplnou absolútnou funkčnosťou.KOMFORT

MOJE POHODLNÉ AUTO
Priestor karosérie umožňuje pohodlné cestovanie piatim osobám. Pohodlie vodiča a spolujazdca na prednom sedadle zabezpečuje možnosť regulovania nastavenia predných sedadiel a operadiel. Výkonný klimatický systém a účinný systém vetrania a vykurovania umožňuje pohodlnú jazdu vo všetkých ročných obdobiach. Multimediálny systém so senzorickou kontrolou a s modernými funkciami a pohodlným rozhraním. Prístrojová doska i celý interiér sú riešené účelne a s ohľadom na celkovú ergonómiu a funkčnosť.

BEZPEČNOSŤ

KEĎ JEDNODUCHO NASADNETE A IDETE
Optimálna predná a zadná náprava v kombinácii s elektrickým posilňovačom riadenia a vetranými prednými brzdovými kotúčmi garantujú pohodlné ovládanie a presnosť reakcií vozidla. Všetky modely sú vybavené výškovo nastaviteľným volantom, ABS, airbagom vodiča a spolujazdca, centrálnym zamykaním dverí, palubným počítačom, posilňovačom riadenia. Vonkajšie zrkadlá sú ovládané zvnútra automobilu, volant i vrchné úchytky bezpečnostných pásov sú výškovo nastaviteľné. Automobily LADA zodpovedajú európskym bezpečnostným štandardom, karoséria je konštruovaná tak, aby v prípade nárazu pohltila prevažnú časť energie a cielene ju rozdelila.

SPOĽAHLIVOSŤ

KEĎ DÔVERUJETE SVOJMU AUTOMOBILU
Vozidlo je spoľahlivá a to ako na asfalte, tak aj na iných typoch komunikácií. Karoséria využíva súčiastky z pozinkovanej ocele, čo zabezpečuje overené antikorózne vlastnosti. Automobily LADA musia byť pevné a trvanlivé a preto podvozok, karoséria, ochranné kryty a bočné lišty sú rovnako vysoko pevnostne dimenzované. Špeciálny POLYGLASS náter so zvýšenou odolnosťou chráni automobil LADA GRANTA proti oderu laku karosérie. LADA GRANTA je pripravená zdolávať vzdialenosti na všetkých typoch pozemných komunikácií alebo na hrubom neupravenom teréne.

Technické parametre

Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú určené metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov požadovaných pre homologizáciu vozidla a slúžia na porovnanie vozidiel v daných parametroch za rovnakých podmienok. Bežná spotreba sa môže od týchto údajov líšiť v závislosti na charaktere jazdy, zaťažení vozidla, poveternostných podmienkach a profile trasy.

FOTOGALÉRIA

© Copyright 2017 | Web stránku technicky zapespečuje firma   ZalDat