4x4 URBAN

od 11 290 eur

_________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________ _________________

Charakteristika

KOMFORT, ŠTÝL A OFF-ROAD SCHOPNOSTI

LADA 4x4 Urban je dvojpriestorový trojdverový mestský crossover s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies. LADA 4x4 Urban je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do každej situácie v mestskej džungli a za jej hranicami. Neostali sme ľahostajní k požiadavkám a prianiam vodičov v mestských podmienkach a preto sme vytvorili originálny, štýlový a komfortný automobil LADA 4x4 Urban. Auto legenda LADA 4x4 je teraz schopná na oveľa viac.

KOMFORT

VIAC MOŽNOSTÍ Kabína je vybavená novým efektným a originálnym čalúnením. Nové čalúnenie nájdete nainštalovené aj na tuneli riadenia s praktickým úložným priestorom. K dispozícii je taktiež riadiaci systém na elektrické ovládanie okien a nastavenie vonkajších spätných zrkadiel. LADA 4x4 Urban je vybavená vyhrievanými vonkajšími spätnými zrkadlami, ktoré spolu s rozšírenou oblasťou zorného poľa zadného okna zlepšujú viditeľnosť.


ŠTÝL

JASNÉ A STRIKTNÉ LÍNIE
Plastový nárazník integrovaný v siluete vozidla vo farbe karosérie, dizajnovo prepracovaná predná maska a kolesá o veľkosti 18 palcov - podľa týchto znakov bude LADA 4x4 Urban ťahko rozpoznateľná. Na miesto chrómu na kľučkách dverí a tesnenia okien prišlo prísnejšie čierne prevedenie. Vlastnosti LADA 4x4 Urban ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.Technické parametre

Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú určené metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov požadovaných pre homologizáciu vozidla a slúžia na porovnanie vozidiel v daných parametroch za rovnakých podmienok. Bežná spotreba sa môže od týchto údajov líšiť v závislosti na charaktere jazdy, zaťažení vozidla, poveternostných podmienkach a profile trasy.

FOTOGALÉRIA

© Copyright 2017 | Web stránku technicky zapespečuje firma   ZalDat